Moja miłość R.A.P


#1 2014-02-26 19:06:53

 ZWR

Administrator

Zarejestrowany: 2014-02-17
Posty: 145
Punktów :   
WWW

PeeRZet przeprasza swoich fanów

PeeRZet który uwikłał się ostatnio ponownie w konflikt z SB Maffiją odpowiada swoim oponentom oraz przeprasza swoich fanów za wynikłą sytuację.

"Dzięki za odpowiedź. Trochę na około ale zawsze coś. Temat frustracji pomine. Gołym okiem widać kto sie frustruje ( przykład: konkurs na diss . Od października do maja graliśmy po 3-4 koncerty miesięcznie z materiałem ZMDG. Dla mnie wystarczająco. Nie zależy mi, żeby grać wszędzie gdzie sie da za tzw. ochłapy po to tylko by pokazać, ze coś sie dzieje. Nie rozumiem porównań z Gimbazą, te informacje wyciekły przecież z Waszej ekipy ? Jest rok 2014. Przyspiesza teraz praktycznie każdy. Każdy używa hasztagów. To jest standard. Nie trzeba tu wiele kumać. Tak samo jest z wielokrotnymi...które jakimś cudem dla Was wciąż stanowią zaporę nie do przejścia. Życzę by płyta wyszła jednak w Prosto bo mimo wszystko będzie mi jakoś smutno i pusto jeśli Was zabraknie w tym cyrku  Pożyjemy. Zobaczymy.
P. S
Przepraszam swoich fanów za wynikłe zamieszanie. To branża rozrywkowa. Wiem, ze macie do tego dystans "


http://mixtape.com.pl/wp-content/uploads/2012/10/peerzet-690x425.png

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.ntsd.pun.pl www.sferaprawa.pun.pl www.cabal.pun.pl www.narutogamepbf.pun.pl www.viva-metin.pun.pl