#1 2014-03-13 18:24:43

 ZWR

Administrator

Zarejestrowany: 2014-02-17
Posty: 145
Punktów :   
WWW

Bezczel ft. Grizzlee - Lukrowany fałsz

"Lukrowany Fałsz" to premierowy singiel z drugiej, solowej płyty Bezczela. Premiera albumu "Słowo Honoru" już jutro. Gościnnie w nagraniu promującym solowy krążek członka Fabuły pojawił się Grizzlee. Za muzykę odpowiedzialny jest młody producent Świerzba.

Zdjęcia do klipu zostały zrealizowane przez M.L. Filmz dzięki wsparciu marek SSG oraz Patriotic.

W teledysku udział wzięli artyści parkour/freerun - Piotr Woźniak, Damian Grabowski i Rafał Kaźmierczak. Konsultacjami artystycznymi wspomógł Kamil Dołowski z Parkour United - Parkour / Freerun

"Słowo Honoru" to druga solowa płyta Bezczela, która na rynku ukaże się 14 marca, w niespełna rok po wydaniu świetnie przyjętego albumu "A.D.H.D.".

Link do preorderu: http://preorder.pl/bezczel-slowo-honoru

Raper przez ostatnie 12 miesięcy nie próżnował, dzięki czemu na nowym wydawnictwie można zauważyć ogromny progres muzyka. Dopracowane do perfekcji flow idzie w parze ze zróżnicowaną warstwą tekstową. Muzyka spod ręki Poszwixxxa, Świerzby, Bob Aira czy SoDrumatica dopełnia całości."Słowo Honoru" to 15 nowych utworów od jednego z najlepiej zapowiadających się raperów w Polsce mającego już ugruntowaną pozycją na scenie i uznanie kolegów z branży.

Gościnnie na krążku pojawił się Zeus, Kaen, Grizzlee, Fabuła, PTP oraz Kroolik Underwood. Gramofony DJ Perc, DJ Taek, DJ Danek oraz DJ Gondek.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.zolzy.pun.pl www.ronins.pun.pl www.wojownicypiekiell.pun.pl www.heaven-rp.pun.pl www.sesyje.pun.pl