Moja miłość R.A.P


  • Index
  •  » Wiadomości
  •  » Borixon niebawem udostępni singiel z nadchodzącej płyty

#1 2014-02-18 18:14:13

 ZWR

Administrator

Zarejestrowany: 2014-02-17
Posty: 145
Punktów :   
WWW

Borixon niebawem udostępni singiel z nadchodzącej płyty

Borixon który od dłuższego czasu zapowiadał ujawnienie pierwszego singla z nowej płyty, który nosi nazwę "S.O.S." i na którym gościnnie usłyszymy Pezeta, poinformował że singiel niebawem pojawi się w sieci, jednak nie tak jak wcześniej planowano. Borixonowi bardzo zależało na tym aby singiel został okraszony teledyskiem, jednak z przyczyn losowych to się nie uda. Sam raper komentuje sytuację na swoim profilu Facebook'owym w ten sposób:

"Długo odwlekałem z tą informacją więc z góry przepraszam i wszystko wyjaśniam! Mam na myśli singiel S.O.S. który zapowiadaliśmy już wielokrotnie. Dostaje wiele wiadomości z pytaniami kiedy premiera. Niestety wszystko sie opóźniło przez przypadki losowe. Video które mieliśmy ( i nadal mamy ! ) w planach nie było możliwe do zrealizowania z powodu niedyspozycji Pawła któremu wraz z całą ekipą życzymy szybkiego powrotu do zdrowia. Postanowiłem pójść drogą "muzyka broni sie sama" i wypuścić ten singiel w wersji audio. W tym tygodniu oddaje master do StoproRap i wkrótce premiera. W tej chwili pracuje w studio z Matheo i szykuje ten album! Mam numery które spodobają się prawdziwym fanom nowego Borixona!"

Czekacie na ten track?

http://rap-raport.blog.pl/wp-content/blogs.dir/130922/files/2012/08/BORIXON-3568768.jpg

Offline

 
  • Index
  •  » Wiadomości
  •  » Borixon niebawem udostępni singiel z nadchodzącej płyty

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.cabal.pun.pl www.sferaprawa.pun.pl www.master-pokemon.pun.pl www.viva-metin.pun.pl www.narutogamepbf.pun.pl