Moja miłość R.A.P


  • Index
  •  » Wiadomości
  •  » Czemu musimy tak długo oczekiwać na nowy materiał Pyskatego?

#1 2014-03-06 23:19:16

 ZWR

Administrator

Zarejestrowany: 2014-02-17
Posty: 145
Punktów :   
WWW

Czemu musimy tak długo oczekiwać na nowy materiał Pyskatego?

Raper za pośrednictwem swojego profilu postanowił podzielić się swoimi przemyśleniami, na temat tego, co tak naprawdę podoba mu się w rapie.

"W tej całej zabawie dla mnie, jednym z najlepszych uczuć jest to gdy kończysz kolejną zwrotkę i dokładasz kolejny puzzel do większej układanki. Nieraz już wspominałem, że jestem prawdopodobnie najostrzejszym krytykiem własnej twórczości i to główny powód tego, że na kolejną płytę musicie tyle czekać. Owszem, mógłbym po "Pasji" nagrać na szybko kilkanaście randomowych numerów i zbijać piątki z mało wybrednymi "fanami", ale bardziej zależy mi na tym by jednak podnieść nieco poprzeczkę niż skakać przez nią "nożycami". To wszystko sprawia, że selekcja jest ostra, co na przemian wywołuje u mnie stany frustracji i euforii (jak to się nazywa z punktu widzenia medycyny?), ale tak już mam. Sorry. Obiecuję jednak w zamian dopracowany materiał..."

http://i.pinger.pl/pgr307/a93a826d0018ea984ed7c3ba/Pyskaty%5B1%5D.jpg

Offline

 
  • Index
  •  » Wiadomości
  •  » Czemu musimy tak długo oczekiwać na nowy materiał Pyskatego?

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.wirtualny-swiat.pun.pl www.our-story.pun.pl www.naszeimperiumstylu.pun.pl www.youots.pun.pl www.swordclan.pun.pl