Moja miłość R.A.P

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

  • Index
  •  » Wiadomości
  •  » Sitek również komentuje wrocławski "Posse Cut" White House Records

#1 2014-02-18 11:56:05

 ZWR

Administrator

Zarejestrowany: 2014-02-17
Posty: 145
Punktów :   
WWW

Sitek również komentuje wrocławski "Posse Cut" White House Records

Po komentarzu ze strony Zioła, swoje trzy grosze wśród "wielkich nieobecnych" na Posse Cut dorzucił Sitek:

"Kiedy nagrywaliśmy WITAMY W 71 trudno było zebrac wszystkich "Wrocławskich raperów"
problem polegał na tym że wychodziło to spod szyldu Lucky Dice! więc wielu miało obiekcje
bo jak wiadomo nie wszyscy z naszego labelu byli z Wrocławia:) więc większość tłumaczylo się tym że w sumie nie są z 71, nie mają czasu. nie wypada im, bądz nawijali już o Wrocławiu setki razy..
lub po prostu nas nie lubią
kiedy kilka lat później z taką samą inicjatywą wyszedł KODEX .. nikt już nie miał problemu z kim nagrywa, nie było pytań kto będzie na traku i czy aby na pewno urodził się tutaj
więc kiedy pytasz mnie czemu nie jestem na "Wrocławskim posse cute" odpowiem
tak jak oni kiedyś.. to nie jest Wrocławski kawałek! to kawałek z kilkoma Wrocławskimi raperami, kilkoma raperami i kilkoma chłopaczkami którzy chcieliby nimi być!
nigdy nie dopisuj sobie haseł typu "nie ma go bo gośc odleciał i za bardzo się poczuwa" !
wiadomo nie od dziś że nasza scena nie trzyma się razem jest podzielona pełno w niej hipokryzji, zawiśći i niestety
żaden kawałek tego nigdy nie zmieni!
nie widze powodu dlaczego miałbym być na jednym tracku z ludzmi którzy raczej nie przepadają za mną lub moją muzyką:)
a jeżeli chodzi o Wrocław to.. tak jestem stąd! i to tak bardzo że nawet mój pierdolony PESEL kończy się na 71!
SZACUNEK DLA WHITE HOUSE I PRAWDZIWYCH RAPERÓW
SALUT!
"



http://rap-raport.blog.pl/files/2012/08/388511_263664943701435_420345811_n.jpg

Offline

 
  • Index
  •  » Wiadomości
  •  » Sitek również komentuje wrocławski "Posse Cut" White House Records

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.gra-rpg-naruto.pun.pl www.managerpbf.pun.pl www.analityka-med.pun.pl www.digitalworlpl.pun.pl www.obet.pun.pl