Moja miłość R.A.P


#1 2014-02-24 22:17:14

 ZWR

Administrator

Zarejestrowany: 2014-02-17
Posty: 145
Punktów :   
WWW

Miuosh również oszukany

Po tym jak Fokus, postanowił poinformować o tym że został oszukany i okradziony przez organizatora koncertu, podobną sytuację na swoim profilu przytoczył również Miuosh.

"Czytam o ostatnich przebojach raperów z organizatorami i wcale to nie jest takie rzadkie zjawisko. Ja miałem podobną sytuację ponad miesiąc temu w klubie Imperium w Szczecinie. Nie dość, że szefostwo klubu sobie zażyczyło, pomimo naszych wielokrotnych sprzeciwów, by koncert rozpoczął się o 19:30 (chcieli upiec dwie pieczenie na jednym ogniu i po koncercie zrobić inną imprezę o zupełnie innym charakterze, która finalnie im w ogóle nie wypaliła), a był to piątek, przez co spora rzesza ludzi zwyczajnie nie dotarła przez tak wczesną porę, klub dodatkowo zdarł pieniądze na szatni z tych co przyszli jakimiś wygórowanymi opłatami, a nam obiecywał dosłać sporą część gaży w poniedziałek po koncercie. Minął miesiąc, mamy umowę, a pieniędzy nadal nie ma. Nawet Piotr Rogucki z COMY odwołał ostatnio koncert u nich, także jeśli jesteście ze Szczecina i chcecie tam iść na jakikolwiek koncert to szczerze odradzam, bo szefostwo klubu to zwykli krętacze, którzy kręcą wały zarówno na artystach tam grających, jak i na zwykłych bywalcach."

http://allaboutmusic.pl/wp-content/uploads/2012/10/miuosh-e1349128767506.jpg

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.managerpbf.pun.pl www.obet.pun.pl www.analityka-med.pun.pl www.digitalworlpl.pun.pl www.gra-rpg-naruto.pun.pl