Moja miłość R.A.P


  • Index
  •  » Wiadomości
  •  » Buczer komentuje akcję trollowania raperów na Facebooku

#1 2014-02-17 23:25:30

 ZWR

Administrator

Zarejestrowany: 2014-02-17
Posty: 145
Punktów :   
WWW

Buczer komentuje akcję trollowania raperów na Facebooku

W ciągu ostatnich dni, hitem wśród użytkowników polskiego Facebooka, stało się trollowanie kont raperów, poprzez zgłaszanie ich jako kopie poszczególnych stron. Tak też fan page KaeNa stał się "stroną społecznościową o Eminemie", a fan page Tedego "stroną społecznościową o Peja Slums Attack". Całą akcję na swoim profilu skomentował członek PTP - Buczer:

"Dopiero teraz sprawdziłem na spokojnie tą cała akcje z trollowaniem i to się w głowie nie mieści. Frustracja ludzi po drugiej stronie monitora sięgneła już chyba zenitu. Ciężko jest nawet sensownie wypowiedzieć się na ten temat, bo po prostu brakuje słów. Hejting u nas już dawno przekroczył granice zdrowego rozsądku i nie stał nawet obok pojęcia "konstruktywna krytyka", ale to co dzieje się obecnie to już zupełnie inny level. To już nie są komentarze, które każdy z nas ma głęboko w dziurce od ch@a, ale to już jest perfidne działanie na szkode artysty. Ludzie apeluje o zdrowy rozsądek, bo za co będzie za chwilę jeśli nie zrobimy z tym porządku? Aż strach pomyśleć. Wielu zapomniało, że tak naprawdę najważniejsza jest muzyka, robimy ją dla Was i dla wielu z Was to liczy się najbardziej, ale w każdym środowisku pojawiają się idioci. Polski słuchacz to powinno być określenie z które napawa dumą, a przez tego typu akcje cierpią Ci prawdziwi fani muzyki, bo przez idiotów którzy robią takie głupoty kojarzyć się będzie z debilizmem. Piona dla tych prawdziwych, kochających naszą kulturę ludzi, których mam nadzieję jest wciąż więcej niż tych, którzy nie tylko hejtuja dla zasady, ale już jawnie działają na szkodę tych, którym w życiu coś wyszło. Tyle w temacie."

A jakie jest wasze podejście do tej "zabawy"?



http://allaboutmusic.pl/wp-content/uploads/2013/05/buczer.jpg

Offline

 
  • Index
  •  » Wiadomości
  •  » Buczer komentuje akcję trollowania raperów na Facebooku

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.sferaprawa.pun.pl www.narutogamepbf.pun.pl www.ntsd.pun.pl www.master-pokemon.pun.pl www.viva-metin.pun.pl