Moja miłość R.A.P


  • Index
  •  » Wiadomości
  •  » Zioło komentuje wrocławski "Posse Cut" White House Records

#1 2014-02-17 23:13:08

 ZWR

Administrator

Zarejestrowany: 2014-02-17
Posty: 145
Punktów :   
WWW

Zioło komentuje wrocławski "Posse Cut" White House Records

Ostatnimi dniami, tematem numer jeden wśród słuchaczy polskiego rapu, jest wrocławski "Posse Cut" White House Records. Na projekt spływają przeróżne opinie, jak to bywa w tego rodzaju inicjatywach. Wypowiedzieć postanowił się również jeden z raperów, który według wielu słuchaczy powinien znaleźć się w tym numerze - Zioło.

"Teraz co do posse cuta wroclawskiego - no co, przyznam ze chujowo sie czuje, ze mnie tam nie ma. White House Records byli moimi ulubionymi producentami przez ladnych pare lat i znalezienie sie na ich bicie bylo jednym z moich raperskich marzen. Dodatkowo moja irytacje poteguje fakt, ze polowa zwrotek jest w najlepszym razei przecietna.

Dżejpa Wariat aka Dżejpkowsky idealnie wjezdza na wejsciu, fejm i to co ten ziom osiagnal jest kompletnie niewspolmierne do pracy, ktora wkladaw rap oraz umiejetnosci. Ten typ zasluguje na cos znacznie wiecej.

Kościey - sztos w opor! Rap bekowy to nei jedyny w ktorym sie sprawdza ak sie okazuje.

TRZECI WYMIAR - to jest stylowa, ktora nigdy nie zejdzie ponizej poziomu zajebiscie wysoko ustawionej poprzeczki, 3 sztosy.

Pijak Pi - to jest ziom z FFOD, tak? Mam wielka ochote zbic pione z tym typem, wjechanie z tak oldskulowa stylowa na tle reszty mcs mnei osobiscie wybuchlo.

C.H.T - wlasnie przez takich raperow chuj nmie strzela ze mnie nie ma w tym numerze, skoro ktos tego pokroju zasluzyl w czyjejs opini na udzial w tym projekcie

Bit, ktory wchodzi w 9 minucie to jest litr kisielu w majtkach.

Mixo - typowo wariat, lubie zwyrolski rap ;d

Wara - typowo wariat, lubie zwyrolski rap ale kurwa nie az taki ;d ale posprawdzalbym sobie inne jego numery z ciekawosci.

Esee - rozpiedol, przypomnial mi, dlaczego zawsze bylem psychofanem wroclawskiej sceny.

Mustafa - jestes szefem swiata kurwa, Twoja stylowa rozkurwia wszystko dookola.

Paciwo - slabe przyspieszenia

Dogas Wice Wersa - kurwa, zawsze mialem jakis hejt na te ekipe, ale zwrotka Dogasa podoba mi sie bardzo.

Tymon - poza klasyfikacja, inna liga w ogole i legenda milion.

Tomasz Andersen - Wbrew Wskazowkom - jw., robimy razem numer, co ma wisiec nie utonie

Bleiz - tak jak Ci mordo pisalem, zjadles znacznie bardzij, niz sie spodziewalem.

Reszta albo tak, ze niewazne, ponizej swoich mozliwosci, albo nie potrafie spojrzec obiektywnie bo np ziomki.

Kogo brakuje? Sitka, Wall-E i Guziora.
"

A jaka jest wasza opinia na temat tego numeru?

Offline

 
  • Index
  •  » Wiadomości
  •  » Zioło komentuje wrocławski "Posse Cut" White House Records

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.dragons-world.pun.pl www.reggaem2.pun.pl www.rcdriftpodlasie.pun.pl www.rbd-rebelde-rbd.pun.pl www.kulomiot.pun.pl