Moja miłość R.A.P


#1 2014-03-13 18:19:22

 ZWR

Administrator

Zarejestrowany: 2014-02-17
Posty: 145
Punktów :   
WWW

Buczer klasyfikuje polską scenę rapową

Reprezentant Step Records - Buczer, który znany jest ze swojej bezpośredniości, postanowił wyrzucić swoje oburzenie, na temat obecnej kondycji rapowej sceny w Polsce:

"Jak czytam i obserwuję to co teraz dzieje się na scenie, to mi się bez kitu odechciewa pomału brać w tym udział... Zasady? Jakie kurwa zasady? Rapujący konfidenci, małolaty z "dwoma kawałkami" w dorobku obrażający wszystkich dookoła, dzieci rapujące o rzeczach o których nie mają bladego pojęcia, pikieje, bonusy (bgc oczywiście), przebaczanie starych grzeszków, bo przecież ktoś ma skillsy, a liczy się tylko muzyka... gówno prawda w tym szczególnym jej gatunku nie tylko umiejętności się przecież liczą. O co w tym wszystkim chodzi? Więcej nadmuchanych sztucznie afer wyjaśnianych po facebookach. Pokolenie małolatów, które myśli, że może na trackach obrażać bezkarnie ludzi, a potem na koncertach przy konfrontacji zwieszają łby, albo proszą organizatorów o ochronę bo się boją, czy też zwyczajnie nie są wpuszczani na backstage bo są nie mile widziani w towarzystwie normalnych ludzi (znam takie przypadki i zdziwili byście sie kurwa jak wasi najbardziej wyszczekani idole stoja jak pizdy ze zwieszonymi główkami, tłumaczą kolegom po fachu których zaczepiali, że to nie tak. Aż w oczy szczypie smród kupy, którą mają w portach przy tego typu sytuacjach). Rzygać mi się chcę od tego wszystkiego. Gdzie w tym wszystkim jest muzyka? Jeśli opowiadasz o kimś niepochlebne historiie (czesto wyssane z palca i nie mające nic wspólnego z prawdą) to licz się z tym, że prędzej czy później spotkasz się z osobą, którą obrażasz i będziesz musiał to wyjaśnić. Wiem, że się rozpisałem, ale kurwa mać to już się robi nudne. To tyle. Piona dla normalnych ludzi!"

http://rap-news.eu/wp-content/uploads/2013/08/buczer-e1377520395293.jpg

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.gp-sggw.pun.pl www.odk.pun.pl www.super-gra-pokemon.pun.pl www.wirtualne-zycie.pun.pl www.rootband.pun.pl