Moja miłość R.A.P


#1 2014-02-18 18:18:16

 ZWR

Administrator

Zarejestrowany: 2014-02-17
Posty: 145
Punktów :   
WWW

Hukos wciąż pracuje nad swoim albumem

Hukos który pracuje nad swoją najnowszą solówką "Wielkie Wojny Małych Ludzi", poinformował na swoim Facebook'owym profilu, że kolejny numer na album został przygotowany:

"Kolejny numer na "Wielkie Wojny Małych Ludzi" zamknięty, skończony i w ogóle powiem szczerze, że dosyć rzadko jaram się swoimi rzeczami, tak z tego numeru jestem mega zadowolony. Ogólnie ostatnio albo jestem non stop w rozjazdach po Polsce, albo jak już jestem u siebie w mieście, to siedzę w studiu i nawet nie mam czasu oglądać olimpiady, a z tego co wiem dzieje się tam sporo."

Hukos poruszył jeszcze pokrótce, jakże popularny w ostatnim czasie, temat hejtingu w polskim rapie:

"Tym bardziej totalnie nie jestem na bieżąco z tym co się dzieje w światku hip hopowym. Tu ludzie mi wysyłają jakieś zapytania co sądzę o jakiś wojnach z hejterami, a dopiero przed chwilą ogarnąłem o co chodzi tak z grubsza...i chyba w sumie czasem błogie życie w nieświadomości jest lepsze. Róbmy co do nas należy, szanujmy się, nawet jak się nie kochamy, a świat będzie lepszy."

http://rap-raport.blog.pl/files/2012/08/hukos1.jpg

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.americangirls.pun.pl www.newgothicteam.pun.pl www.administratywistki.pun.pl www.humans.pun.pl www.legendsofbleach.pun.pl